تاريخ : | | نویسنده : salewatchcasio
مهر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از اعدام دو نفر قاچاقچی مواد مخدر، سحرگاه پنجشنبه در ساری خبر داد.

حجت الاسلام اسدالله در این باره گفت: در راستای مبارزه با قاچاقچیان و سودا گران مرگ دستگاه قضایی به حکم قانون بر اساس مطالبات مردم به وظایف خود قاطعانه عمل خواهد کرد.

وی اظهارداشت: پرونده این مجرمان پس از دستگیری، در دادگاه انقلاب شهرستان ساری مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از اجرای تشریفات قانونی و رسیدگی های نهایی سرانجام حکم این سوداگران مرگ در سحرگاه امروز پنجشنبه به اجرا در آمد.

وی با تاکید براینکه مکرر به عوامل اصلی خرید و فروش مواد مخدر، معتادین و خانواده هایی که می توانند در پیشگیری، کنترل و نظارت بر اعمال و رفتار این گونه افراد موثر باشند هشدار داده ایم بیان داشت: یکی از برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی برای صیانت از دستاوردها و حفظ ارزشها بحث مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ است ودستگاه قضایی نیز به عنوان بخش مهمی از حاکمیت به حکم قانون و بر اساس مطالبات مردم به وظایف قانونی خود قاطعانه عمل خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب ساری با اشاره به اصلاح قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام به سوداگران مرگ هشدار داد و گفت: چنانچه این افراد همچنان به فعالیت غیر قانونی خود در توزیع و خرید و فروش مواد مخدر اعم از سنتی و صنعتی ادامه دهند دستگاه قضایی قاطعانه با آنان برخورد خواهد کرد.

جعفری، به معتادان هشدار داد این افراد برای ترک استعمال مواد مخدر به مراکز درمانی مراجعه کنند و هر معتاد مکلف است با مراجعه به این مراکز مجوزی مبنی بر اینکه در حال درمان و ترک اعتیاد است دریافت کند در غیر این صورت تحت تعقیب کیفری قرار می گیرد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.