تاريخ : | | نویسنده : salewatchcasio
اگر روند امتیازگیری ذوبی‌ها در 20هفته آغازین لیگ هم مثل هفته‌های اخیر بود آن‌ها امروز حداکثر با 40امتیاز پشت سر نفت آبادان در رتبه دهم جدول قرار داشتند.

11 بازی و فقط 14 امتیاز؛ این کارنامه ناامیدکننده ذوب‌آهن اصفهان در 11هفته‌ اخیر است. کارنامه تیمی که مثل تمام سال‌های اخیر با داعیه قهرمانی پا به مسابقات لیگ گذاشت و باز هم مثل تمام سال‌های اخیر در هفته‌های پایانی سوختش به پایان رسید و ناکام ماند.

اگر 31هفته گذشته از لیگ دهم را به سه بخش تقسیم کنیم خواهیم دید ذوب‌آهن در 10مسابقه اول 21 امتیاز گرفته و در صدر نشسته است. بیلان امتیازگیری این تیم در 10بازی دوم هم دقیقا همین عدد را نشان می‌دهد. یعنی 21 امتیاز و میانگین 2/1 امتیاز در هر بازی. اما از هفته بیستم به بعد اوضاع ذوبی‌ها دگرگون می‌شود. یعنی درست بعد از پایان تعطیلات 45روزه و بازگشت تیم‌ملی از جام ملت‌های آسیا.

میانگین امتیازات سبزهای اصفهان در 11بازی اخیر عدد ناامیدکننده‌ای است. 1/27 امتیاز در هر بازی رقمی است که حتی برای حضور در نیمه بالایی جدول هم کفایت نمی‌کند چه برسد برای قهرمانی در لیگ برتر. اگر شاگردان ابراهیم‌زاده در ثلث سوم هم به‌اندازه دو ثلث قبلی امتیاز می‌گرفتند حالا با 65 امتیاز در صدر نشسته بودند و حتی پیروزی احتمالی سپاهان در بازی فردا هم صدرنشینی آن‌ها را تهدید نمی‌کرد. برعکس، اگر روند امتیازگیری ذوبی‌ها در 20هفته آغازین لیگ هم مثل هفته‌های اخیر بود آن‌ها امروز حداکثر با 40امتیاز پشت سر نفت آبادان در رتبه دهم جدول قرار داشتند.

اگر نتایج ذوب‌آهن در ادوار گذشته لیگ برتر پیش روی‌مان نبود، شاید می‌شد افت فاحش امسال را به تعطیلی 6 هفته‌ای لیگ در فصل زمستان نسبت داد. اما سناریوی تکراری نزول این تیم در هفته‌های پایانی لیگ نشان می‌دهد برای این ماجرا باید دنبال دلایل دیگری گشت. مهم‌ترین وظیفه مسئولان ذوب‌آهن در فاصله میان دو فصل پیدا کردن پاسخ این معماست. 

گل


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.