تاريخ : | | نویسنده : salewatchcasio

استاندار سمنان گفت: منافق از درون خانه، بيخ گوش و از كنار دست انسان بلند مي‌شود و منافقين همان شياطين زمان هستند.

به گزارش ايسنا، "عباس رهي"، در مراسم برگزاري نمايشگاه "بصيرت" در فرهنگسراي كومش سمنان، با بيان اين كه منافق در مقابل خدا ايستاده و خواهد ايستاد، افزود: منافقين زماني جلوه‌هاي عملياتشان آشكار مي‌شود كه دين خدا جلوه‌گر شود و اوج بگيرد. هرگاه اسلام ناب و پيامبر(ص) درخشش پيدا مي‌كنند، منافقين نيز ظاهر مي‌شوند.

وي گفت: در زمان انقلاب امام خميني(ره) ديديم كه پليدترين انسانها و زشت‌ترين چهره‌ها با امام(ره) مدت زمان طولاني صحبت كردند و امام(ره) به حرفهايشان گوش داد و در آخر فرمود، اگر من مي‌دانستم حرفهاي اينها درست است توجه مي‌كردم اما افسوس كه هيچ كدام درست نبود.

وي افزود: در زمان رهبري مقام معظم رهبري نيز، شاهد انسانهايي هستيم كه همه قله‌هايي قدرت از جمله نخست‌وزيري، رياست مجلس و... را طي كردند، اما منافقان اينها را انتخاب كردند و خط نفاق، اين‌چنين آدمهايي را انتخاب مي‌كند. آدمهاي ساده‌لوح يا منافقاني زبردست و چيره‌دست را انتخاب مي‌كند كه نفاق از جواني در آنها متبلور بود.

وي خطاب به آنها گفت: چرا گذاشتيد(صبر كرديد) و زماني حرفهايتان را رو كرديد كه آن زمان، زمان درخشش انقلاب امام(ره) و زمان عدالت مهدوي(عج) و مهرورزي بود. در زماني كه يك انسان مردمي، از توده‌هاي مردم و از بين كساني كه داراي انديشه خدايي است و طرفدار سرسخت انقلاب و انديشه‌هاي امام(ره) و شاگرد رهبري است و همچون انقلاب شكل و اوج گرفته است، شما در آن زمان برمي‌خيزيد.

رهي اظهار داشت: منافقين هميشه الگوي مقدسي را انتخاب مي‌كنند همانطور كه ديديم رنگ سبز را انتخاب كردند، رنگي كه براي مساجد و مال حسينه‌هاست و توسط سردسته اصلاح‌طلبان هم بر گردن اين منافق آويخته مي‌شود تا با رنگ سبز مردم را فريب دهند و با نام امام(ره) و مصادره كردن ميراث امام(ره) به فريب مردم بپردازند.

استاندار سمنان معتقد است: يكي از اينها بود كه دستور حمله به دانشگاهها و معابر عمومي را صادر كرد و سپاه مقابله كرد و جلوي اين حمله را گرفت.

وي با بيان اينكه احمدي‌نژاد معصوم نيست اما پيرو معصوم است، گفت: خداوند، راه را بر اين منافقان بست و انساني را وارد صحنه كرد كه اين انسان با شعار عدالت‌محوري، مهرورزي و خدمتگزاري وارد صحنه مي‌شود و در ركاب رهبر قرار مي‌گيرد.

استاندار سمنان گفت: احمدي‌نژاد هديه خداست و با تمام وجود، پشتيبان ولايت‌فقيه و رهبري است. احمدي‌نژاد با تمام وجود براي اجراي عدالت آمده است و با تمام وجود به قشر بيچاره و فقير عشق مي‌ورزد و به مال‌اندوزان و پليدكاران پشت پا مي‌زند. مردم فردي به نام دكتر احمدي‌نژاد را انتخاب مي‌كنند كه در مقابل همه ظالمان و مستكبران مي‌ايستد و تمام حكام، پادشاهان و رئيس‌جمهورهاي كشورهاي ديگر انگشت به دندان مي‌گيرند. اگر اين الگو پشتوانه مردمي نداشت هرگز نمي‌توانست ايستادگي كند و اين پشتوانه مردمي را خداوند به انقلاب هديه داده است.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.