تاريخ : | | نویسنده : salewatchcasio
تنها چند ساعت پس از فرار مبارک گروهی از وکلای مصری اعلام کردند که در حال تهیه لیست سیاه ثروتمندان ، وزاری سابق ، نمایندگان مجلس و درباریان هستند و بزودی با اعلام این لیست که بیش از 10000 اسم دارد، این افراد ممنوع الخروج خواهند شد.  
به گزارش «تابناک»، "محمد انور عصمت سادات " رئیس حزب ملی و توسعه مصد در این خصوص گفت : تمام کسانی که با رژیم مبارک در 30 سال گذشته مرتبط بوده و منافع اقتصادی برای خود و خانواده هایشان جمع کرده اند در لیست موجود است و از هم اکنون خروج آنها از کشور امکان پذیر نیست.  
یکی دیگر از اعضای وکلای ملی قاهره نیز گفت: می توانیم اموال وزاری سابق و نمایندگان مجلس را که در بانک های خارج نیز پس انداز شده را پس بگیریم به شرطی که مسئولین بانک ها با ما همکاری کنند.  
المحیط پیش بینی کرده که مبارک و خانواده 4 نفری او بیش از 60 میلیارد دلار از مصر خارج کرده اند و مسئولین سابق وزارت خانه های مصری نیز در حال خارج کردن اموال خود از کشور هستند و میزان این اموال بیش از 640 میلیارد دلار برآورد می شود که به صورت نقد و شمش طلاست.
 
یکی از ویژگی های مهم کشورهای عربی قدرت وکلا در مناسبات اداری است و معمولا شهروندان عرب برای کوچکترین کار اداری وکیل انتخاب کرده و پیگیری کار را به وکیل می سپارند زیرا مشهور است که در کشورهای عربی قانون را برای اجرا تصویب نمی کنند بلکه آنچه اجرا می شود تصمیم وکیل است که هیچ جا نوشته نشده است!رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.